Praca

Poszukujemy osób z okolic: Strzelec Opolskich, Kędzierzyna - Koźla, Krapkowic.

Jeżeli pragniesz rozwijać swoją karierę zawodową w branży nieruchomości lub planujesz rozpocząć pracę na w/w stanowisku, to jest to ogłoszenie dla Ciebie. Jeżeli nie boisz się wyzwań, posiadasz zdolności negocjacyjne - dołącz do nas. Możesz stać się jednym z nas i zasilić zespół. Poszukujemy ludzi takich jak My - ambitnych i kreatywnych, nastawionych na realizację celu, łatwo nawiązujących kontakty interpersonalne dzięki wysokiej kulturze osobistej.

1. Agent / Doradca w Biurze Nieruchomości

Oferujemy:
  • motywacyjne systemy premiowe
  • nieograniczone możliwości zarobkowe
  • nienormowany czas pracy
  • wsparcie pracy doradcy – program CRM dopasowany do potrzeb doradców
  • program do zarządzania bazą danych klientów i ofertowania online
  • cykliczne szkolenia merytoryczne i handlowe, obsługę prawną i marketingową
Oczekujemy:
  • lojalności
  • uczciwości
  • wysokiej etyki pracy
  • odpowiedzialności i sumienności
  • gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej
  • mile widziane osoby z doświadczeniem handlowym

Główne zadania:

  • pozyskiwanie  ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości do bazy danych
  • przedstawianie klientom jak najszerszej oferty mogącej spełnić ich oczekiwania
  • utrzymywanie systematycznego kontaktu z klientami, prezentacja nieruchomości, obsługa transakcji

2. Zarządca Nieruchomości

Wymagamy:
  • Wykształcenia wyższego z zakresu gospodarki nieruchomościami lub ukończonych studiów podyplomowych w zakresie zarządzania nieruchomościami,
  • Posiadania Licencji Zarządcy Nieruchomościami,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • Znajomości zagadnień z zakresu zarządzania nieruchomościami, ustawy o gospodarce nieruchomościami,
  • Umiejętności organizacji pracy własnej , zespołowej, samodzielności w działaniu,
  • Prowadzenia kompleksowej administracji lokali mieszkalnych i wspólnot mieszkaniowych,
  • Zarządzania nieruchomościami,
  • Uczestniczenia w procesach negocjacyjnych z Klientami oraz w imieniu Klientów,
  • Pozyskania nowych nieruchomości do zarządzania,
  • Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość szkoleń.

Osoby spełniające powyższe kryteria oraz zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego oraz listu motywacyjnego wraz z aktualnym zdjęciem na adres tibi@tibinieruchomosci.pl.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi Kandydatami.